scomin.eu

Европейский институт социальных коммуникаций

23-24 листопада відбувся Соціальний БарКемп «Спів-ДІЯ» в Одесі: Про БарКемп. Європейський інститут соціальних коммунікацій долучився до організації та проведення.

23-25 листопада в Одесі в приміщенні Християнського Гуманітарно-Економічного Університету відбувся Другий Соціальний 

БарКемп «Спів-ДІЯ» («Со-Действие»). Соціальний БарКемп «Спів-ДІЯ» — конференція для громадських активістів, представників громадських, релігійних, благодійних організацій. Захід відбувся в рамках Суспільних днів УГКЦ.
ЗАГАЛЬНА тематика - сирітство, соціальна робота, вплив на суспільствоків громадських, благодійних та релігійних організацій, представників соціально відповідального бізнесу.

Тематики секцій - 3-4 секції на теми — сирітство, соціальна робота, співпраця з бізнес-структурами, вплив на чиновників та державу

Цього разу серед доповідачів виступлять Єрик Блоемколк(Амстердам) – директор SOFT Tulip,який розповість про особливості праці з дітьми-інвалидами в Нідерландах та Україні та поділиться секретами співпраці з українськими державними чиновниками. Директор РІСУ Тарас Антошевський (Львів) навчить як бути ефективним у засобах масової інформації. Власник компанії «Шоу-Центр» Антолій Кавун (Одеса) покаже як одна людина може повстати проти всього світу або як кожен з нас здатний повністю змінити світ своїм призначенням і вірою в себе. Медіа-тренер Зоя Казанджи (Одеса) говоритиме про то, кого в Одесі більше – цілеспрямованих, гедоністів,  індивідуалістів, «традиціоналістів»  чи, може, «простих людей»?  Наскільки ми задоволені своїм життям? Що для нас важливо?.
Перелік  доповідачів буде оприлюднюватись на сайті після їх реєстрації.

Учасники - прийняло участь близько 90 соціально активних одесситів

Мета БарКемпу:
1. Интеграція громадського сектору;
2. Напрацювання досвіду спільної діяльності;
3. Обмін ідеями, механізмами, концепцією, інформацією;
4. Розробка та реалізація спільних проектів.

Подробніше про захід:
http://socamp-od.blogspot.com/
Сторінка в FaceBook

Leave a Reply